KINEZIOLOGIE

Zabýváte se často událostmi z minulosti, stresujete se ze zkoušek, z komunikace s lidmi, míváte strach z něčeho, co se stalo už dávno, ale pořád vás to ovlivňuje? Máte potíže ve vztazích (s partnery, rodiči, dětmi, sousedy, na pracovišti)? Pozorujete u sebe vnitřní napětí v situacích, které jsou běžné, ale vás přesto stresují a nevíte proč? Bolí vás často hlava, trpíte fóbiemi, alergiemi nebo jinými nepříjemnými fyzickými nebo duševními potížemi?

Tím vším vás mohu provést a s tím vším  kineziologie umí pracovat.

Je to jemná metoda, které není třeba se obávat.  Pracuje se v ní hlavně s mentální úrovní a odpovědi získávám skrze svalový test. 

Umí nalézt příčinu mnoha vašich potíží, strachů, fóbií a rozkrývá to, co negativně ovlivňuje váš život.

S čím pomáhá:

  • se stresem (na pracovišti, ve škole, mezi lidmi)
  • zlepšuje proces učení
  • s komunikací ve všech rovinách
  • s partnerskými i jinými vztahy
  • snižuje napětí, odstraňuje stres
  • zvyšuje sebevědomí, sebehodnotu, sebejistotu
  • odstraňuje trému, poruchy spánku, koktavost
  • s nepravidelnou nebo bolestivou menstruací
  • když potřebujete znovu nalézt harmonii a rovnováhu
  • se závislostmi alergiemi...

Je toho ale mnohem více, s čím se dá pomoci. Žádná metoda ovšem není samospásná a vždy záleží na otevřenosti a připravenosti každého z nás. Z osobních zkušeností ale vím, že hlavní je nalézt znovu rovnováhu a harmonii. V těle, mysli i v životě. 

 MENTORING A HOLISTICKÝ KOUČINK 

Nabízím vám individuální mentoring a holistický koučink založený na důvěře. 

Jako váš průvodce a mentor vás provedu daným tématem, budu s vámi sdílet své znalosti a ukážu praktické dovednosti, které můžete uplatnit ve svém životě. 

Díky holistickému koučinku se potom naučíte lépe  porozumět sami sobě a definovat si, o co ve svém životě usilujete. Následně najdete pro sebe vhodná řešení a nastavíte si konkrétní kroky, jak toho dosáhnete.

Můj přístup je holistický (celostní), protože díky práci na sobě, jsem si vědoma, že vše souvisí se vším a každé naše rozhodnutí v životě tvoří naši budoucnost. Je tedy jen na našem vlastním rozhodnutí, jaké záměry si volíme.

Můj holistický mentoring a koučink vám pomůže podívat se na svůj život nejdříve z široké perspektivy a postupně začnete lépe vidět i jednotlivé díly vaší "životní skládačky".

Nabízím vám cestu pro odvážné, protože to bude vyžadovat vaši práci a touhu něco v životě změnit. Pokud ale toužíte po poznání a chcete svůj život změnit k lepšímu, chcete růst, vyvíjet se a nalézt své silné stránky, otevřít svůj plný potenciál nebo se na cestu teprve chystáte, ráda vám budu vaší průvodkyní a inspirátorkou.

Budoucnost vám nepředpovím, ale mohu vám pomoci si ji vytvořit.

Pracovat spolu můžeme osobně i online přes Skype.

FENKINEZIOLOGIE

Fen kineziologie neboli Fenomenologická kineziologie pracuje s prvotní událostí v životě člověka, díky které vznikl nějaký problém, opakující se program chování, jednání nebo nějaký blok v životě.  

Například se může jednat o dlouhotrvající strach udělat chybu. Díky tomuto programu se dotyčný člověk může dostat až do fáze, že raději ani nic nezačne, aby znovu nemusel zažívat pocit,  že zase udělá chybu. 

Nebo příklad nepřijímání autorit. Dítě mohlo mít velmi despotického rodiče a díky tomu se nemohlo projevovat tak, jak chtělo.  Následně se takový člověk  v životě potýká se vzdorem vůči svým učitelům a nadřízeným, kteří budou mít podobnou energii jako rodič a následně velkou část svého života prožije v boji proti podobným osobám. Přitom problém je pouze v jeho psychice a nesprávném nahlížení na celou situaci. 

Touto metodou se dostáváme  přímo k  jádru problému a můžeme tak vyladit nefunkční vztahy, negativní programy a další mentální, emocionální a fyzické obtíže. Vše, co není v harmonii se Fenomen kineziologií dá velmi efektivně prostřednictvím svalového testu zobrazit a následně odblokovat a uvolnit. 

Pokud prožíváte ve svém životě krizi, neúspěch v práci, ve vztazích nebo vás trápí jakékoliv negativní pocity a emoce nebo pokud jste se v životě ztratili a nevíte, kudy se vydat, právě tam všude pomáhá Fenomén kineziologie. 

Nejedná se o žádnou masáž, fyzioterapii, ani lékařskou pomoc. Je to metoda osobního a duchovního rozvoje.TEST ŽIVOTNÍCH HODNOT

Občas se stává, že stojíme na rozcestí nebo se nedokážeme zorientovat sami v sobě a potřebujeme zjistit, kde se ve svém životě právě nacházíme. V tom vám může pomoci TEST ŽIVOTNÍCH HODNOT. 

Zjistíte v něm, jak váš život vypadá právě v této chvíli. Která témata jsou opomíjená a na kterých oblastech by se dalo ještě pracovat. 

Konzultace jsou možné osobně i online přes Skype.

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachova květová terapie - je tu pro vás, pokud hledáte velmi jemnou a podporující metodu, která bude pracovat s vámi a v mnohých situacích i za vás. Bude vás podporovat a podrží vás v krizových situacích nebo v obdobích stresu.

Obzvláště v nejistých a turbulentních dobách, jako je tato, umí Bachovy esence přinést vytoužený klid a mentální jasnost. 

Výborně funguje jako doplněk ke kineziologii nebo k různým jiným formám terapií a sebepoznávání, které ráda míchám dohromady stejně tak, jako samotné Bachovy esence. Lze ji ale použít i samostatně, např.: když procházíte nějakým složitým životním obdobím a potřebujete dodat více odvahy, zbavit se nadměrného strachu nebo naopak získat více sebevědomí, vypořádat se se smutkem, osamělostí, nerozhodností nebo stresem, či poruchami spánku.

Bachovy esence jsou ve formě kapek, takže jejich užívání je velmi snadné. Jsou z divoce rostoucích květů a keřů a pomáhají nám lépe porozumět tomu, co se v nás děje, zvládat různé emoce i nelehké životní situace.

Namíchání osobní lahvičky předchází konzultace o tom, co byste pro sebe rádi vytvořili v budoucnosti a co vás trápí nyní. Můj přístup je opět holistický a provázaný i se zaměřením na vaše budoucí cíle. I zde propojuji kineziologii, holistický koučink a sílu Bachových esencí. 

Konzultaci i míchání kapek provádím osobně. 


PRÁCE S TĚLOVÝMI SVÍCEMI

Tělové svíce pomáhají uvolnit napětí a stres, bolest ve svalech, uvolňují bloky na čakrách, pomáhají lepšímu trávení nebo posílení imunity. Lze kombinovat s ostatními metodami jako doplněk a doladění. 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Sháníte velmi osobní dárek nebo dárek na poslední chvíli, ale rádi byste udělali radost a byli originální? Zkuste darovat osobní rozvoj. Vyrobím vám dárkový poukaz na některou z mých služeb pro každou příležitost.