KINEZIOLOGIE

Zabýváte se často událostmi z minulosti, stresujete se ze zkoušek, z komunikace s lidmi, míváte strach z něčeho, co se stalo už dávno, ale pořád vás to ovlivňuje? Máte potíže ve vztazích (s partnery, rodiči, dětmi, sousedy, na pracovišti)? Pozorujete u sebe vnitřní napětí v situacích, které jsou běžné, ale vás přesto stresují a nevíte proč? Bolí vás často hlava, trpíte fóbiemi, alergiemi nebo jinými nepříjemnými fyzickými nebo duševními potížemi?

Tím vším vás mohu provést a s tím vším  kineziologie umí pracovat.

Je to jemná metoda, které není třeba se obávat.  Pracuje se v ní hlavně s mentální úrovní a odpovědi získávám skrze svalový test. 

Umí nalézt příčinu mnoha vašich potíží, strachů, fóbií a rozkrývá to, co negativně ovlivňuje váš život.

S čím pomáhá:

 • se stresem (na pracovišti, ve škole, mezi lidmi)
 • zlepšuje proces učení
 • s komunikací ve všech rovinách
 • s partnerskými i jinými vztahy
 • snižuje napětí, odstraňuje stres
 • zvyšuje sebevědomí, sebehodnotu, sebejistotu
 • odstraňuje trému, poruchy spánku, koktavost
 • s nepravidelnou nebo bolestivou menstruací
 • když potřebujete znovu nalézt harmonii a rovnováhu
 • se závislostmi alergiemi...

Je toho ale mnohem více, s čím se dá pomoci. Žádná metoda ovšem není samospásná a vždy záleží na otevřenosti a připravenosti každého z nás. Z osobních zkušeností ale vím, že hlavní je nalézt znovu rovnováhu a harmonii. V těle, mysli i v životě. 

 MENTORING A HOLISTICKÝ KOUČINK 

Nabízím vám individuální mentoring a holistický koučink založený na důvěře. 

Jako váš průvodce a mentor vás provedu daným tématem, budu s vámi sdílet své znalosti a ukážu praktické dovednosti a cvičení, která můžete uplatnit ve svém životě. 

Díky holistickému koučinku se potom naučíte lépe  porozumět sami sobě a definovat si, o co ve svém životě usilujete a co vám neprospívá. Následně najdete pro sebe vhodná řešení a nastavíte si konkrétní kroky, jak toho dosáhnete.

Můj přístup je holistický (celostní), protože díky práci na sobě, jsem si vědoma, že vše souvisí se vším a každé naše rozhodnutí v životě tvoří naši budoucnost. Je tedy jen na našem vlastním rozhodnutí, jaké záměry si volíme.

Můj holistický mentoring a koučink vám pomůže podívat se na svůj život nejdříve z široké perspektivy a postupně začnete lépe vidět i jednotlivé díly vaší "životní skládačky".

Nabízím vám cestu pro odvážné, protože to bude vyžadovat vaši práci a touhu něco v životě změnit a to se nestane za jedno sezení. Pokud ale toužíte po hlubším poznání sebe sama a chcete svůj život změnit k lepšímu, chcete růst, vyvíjet se a nalézat své silné stránky, otevřít svůj plný potenciál nebo se na cestu teprve chystáte, ráda vám budu vaší průvodkyní a inspirátorkou.

Budoucnost vám nepředpovím, ale mohu vám pomoci si ji vytvořit.

Cesta holistického koučinku a mentoringu je na bázi dlouhodobé spolupráce (min. 5 sezení). Jednorázová setkání dělám pouze ve výjimečných případech (akutní situace, se kterou si nevíte rady, aktuální změna práce, bydlení, atd..). 

Pracovat spolu můžeme osobně i online.

SOMATIC EXPERIENCING

Somatické prožívání je přístup k traumatu využívající uvědomování si vlastního těla vyučovaný po celém světě. Je výsledkem více než 40 let pozorování, zkoumání a praxe Dr. Petera Levina. Tento přístup je založen na tom, že člověk má přirozenou schopnost překonat a zpracovat následky traumatu. Somatic experiencing obnovuje zdravou seberegulaci a vrací traumatizovaným jedincům pocit živosti, uvolnění a celistvosti, o něž následkem traumatu přišli. 

Somatické prožívání je jedním z nejefektivnějších nástrojů pro léčení traumatu vyučovaný po celém světě. Je to přístup umožňující terapeutovi provést klienta náročnými stavy a situacemi. Je velmi specifickou prací s tělem a nervovým systémem. Nabízí základní přístup k porozumění a zvládání následků traumatu. šoku a traumatu.

 • unikátní přístup k traumatu, který je ukotven v tělesném prožívání
 • vyvolává vrozené obranné reakce, které směřují k rovnováze uvnitř systému
 • nabízí nástroje, jak projít traumatem a žít plnohodnotným a jistějších životem
 • učí, jak rozpoznat mechanismy, které trauma způsobují a uvolnit tak posttraumatický stres z těla
 • podporuje uvolnění posttraumatického stresu

"Příčinou traumatických symptomů není samotná událost. Symptomy pocházejí ze zbytku energie, kterou tělo nevybilo. Tato energie zůstává uvězněná v nervovém systému, odkud pustoší tělo i mysl."

– Peter Levine

  FENKINEZIOLOGIE

  Fen kineziologie neboli Fenomenologická kineziologie pracuje s prvotní událostí v životě člověka, díky které vznikl nějaký problém, opakující se program chování, jednání nebo nějaký blok v životě.  

  Například se může jednat o dlouhotrvající strach udělat chybu. Díky tomuto programu se dotyčný člověk může dostat až do fáze, že raději ani nic nezačne, aby znovu nemusel zažívat pocit,  že zase udělá chybu. 

  Nebo příklad nepřijímání autorit. Dítě mohlo mít velmi despotického rodiče a díky tomu se nemohlo projevovat tak, jak chtělo.  Následně se takový člověk  v životě potýká se vzdorem vůči svým učitelům a nadřízeným, kteří budou mít podobnou energii jako rodič a následně velkou část svého života prožije v boji proti podobným osobám. Přitom problém je pouze v jeho psychice a nesprávném nahlížení na celou situaci. 

  Touto metodou se dostáváme  přímo k  jádru problému a můžeme tak vyladit nefunkční vztahy, negativní programy a další mentální, emocionální a fyzické obtíže. Vše, co není v harmonii se Fenomen kineziologií dá velmi efektivně prostřednictvím svalového testu zobrazit a následně odblokovat a uvolnit. 

  Pokud prožíváte ve svém životě krizi, neúspěch v práci, ve vztazích nebo vás trápí jakékoliv negativní pocity a emoce nebo pokud jste se v životě ztratili a nevíte, kudy se vydat, právě tam všude pomáhá Fenomén kineziologie. 

  Nejedná se o žádnou masáž, fyzioterapii, ani lékařskou pomoc. Je to metoda osobního a duchovního rozvoje.  ACCESS BARS

  ACCESS BARS® je technika na bázi kvantové terapie, při níž se velmi jemně a lehkým dotekem stimuluje 32 bodů na hlavě. Tato technika dokáže uvolnit všechny myšlenky, emoce, pocity a energetické bloky, které vás drží ve stresu a pod neustálým tlakem. Zbavíte se zakořeněných vzorců, které ve svém životě roky používáte a jež vás tíží a omezují.

  Jak aplikace ACCESS BARS® probíhá?

  Tato technika je velmi příjemná, jemná a je ideální pro ty, kteří se neradi svěřují se svým trápením, ale rádi by svůj život proměnili k lepšímu. U Access Bars se od vás očekává jediné...že budete otevřeni procesu a dovolíte si, aby bylo uzdraveno vše, co je v tuto chvíli možné. Potom už si jen lehnete na záda na pohodlné masážní lehátko, pod hlavu dostanete malý polštář a pro lepší tepelný komfort vás přikryji dekou. Následně vám budu aktivovat a jemným dotekem uvolňovat energetické body na vaší hlavě a neutralizovat tak negativní náboj, který souvisí s některou z oblastí vašeho života. Každý z bodů souvisí s jinou oblastí vašeho života a vašimi postoji,  např. peníze, kreativita, komunikace, věk, sex, tvořivost atd. Celková délka ošetření trvá 50-60 minut a cílem je rozproudit stagnující energii a odstranit nefunkční postoje, návyky a přesvědčení. Vše nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor k tvorbě nových postojů a nahlížení na život, které pro vás budou přínosnější a přinesou vám více lehkosti, radosti i zcela nové možnosti.

  V čem vám ACCESS BARS® mohou pomoci?

  • získat více energie do života
  • umožní vám stav hluboké relaxace a klidu
  • zbavit se stresu, dlouhodobého tlaku a zátěže na váš organismus
  • zažijete stav bytí v přítomném okamžiku
  • zlepší psychickou i fyzickou pohodu
  • prožijete stav "lehkého těla"
  • získat nový náhled na život a pomůže vám zbavit se starých přesvědčení a návyků
  • pomůže při rozhodování
  • posílí vaši sebedůvěru a stabilitu
  • lidem pracujícím mentálně, pomáhá "uvolnit hlavu" a předejít syndromu vyhoření. 

  EMOČNÍ KÓD

  Čas prý vyléčí všechny rány. Ale co když se to neděje? Co dělat, když ani čas nezahojil rány, které jsme dostali například v ranném dětství? Co když se nám některé emoce neustále vrací do života nebo v myšlenkách? Radovat se a zažívat pocity štěstí, to je asi snem každého z nás. K životu ale patří prožívání celé škály různých emocí. Skrze ně se učíme i rosteme. Občas jsou ale emoce, které nezvládneme prožít a uzamkneme si je do těla. Tyto emoce se poté pro nás stávají škodlivými a brzdí nás v dalším růstu. Dr. Bradley Nelson vytvořil úžasnou a jednoduchou metodu Emoční kód, pomocí které můžeme poměrně rychle a trvale tyto emoce uvolnit a znovu nastolit dobré zdraví, lásku a štěstí v životě. Nerovnováhu nám vytvářejí emoce, které Dr. Bradley Nelson nazývá "uvězněnými emocemi". Jsou to takové emoce, které zůstávají nezpracované a místo toho, aby nám sloužily k růstu a pochopení, brzdí nás v životě a způsobují nám psychickou nebo i fyzickou nerovnováhu. Stejně tak jako se zablokovanými emocemi pracuje kineziologie, emoční kód umí nalézt zablokované emoce tak, že kolikrát ani nemusíme pátrat po příčině, pokud to není nutné. Tyto uvězněné emoce následně uvolníme z podvědomí a dovolíme jim, aby se uvolnilo vše, co je na ně navázané. Někdy jsou to emoce, které nám brání žít naplno ve zdraví a dostatku, jindy jsou to emoce, které způsobují různá fyzická nebo psychická onemocnění a mohou vytvářet zacyklené programy, negativní energie. A pokud jsou uvězněné několik let, mohou způsobit i narušení tkání, zablokování energetických drah a ovlivňovat jednotlivé orgány.

  Tato jednoduchá technika pomáhá uvolňovat tyto nezpracované emoce a často pomůže i od chronických onemocnění, pokud jsou způsobena právě uvězněnými emocemi. Díky uvolnění těchto emocí může zlepšit váš zdravotní stav, psychická pohoda a vitalita.

  Jakých témat se mohou týkat uvězněné emoce?

  • Stres doma nebo v práci
  • Ztráta blízkého člověka
  • Problémy ve vztazích
  • Finanční potíže
  • Ztráta dítěte
  • Fyzické nebo psychické trauma
  • Ponižování
  • Sebetrestání
  • Pocity osamění
  • Nerozhodnost
  • Nízká sebehodnota
  • Nízké sebevědomí
  • Odmítnutí
  • Fyzická nemoc
  • Pocit méněcennosti
  • Zanedbání nebo opuštění

  Uvolnění emocí probíhá pomocí speciálního magnetu a uvěžněné emoce hledám pomocí svalového testu. Tato terapie je velmi jemná a nenáročná, ale samozřejmě stejně tak, jako u jiných seberozvojových technik, můžete po terapii zažívat dozvuky toho, co se uvolnilo. 

  TEST ŽIVOTNÍCH HODNOT

  Občas se stává, že stojíme na rozcestí nebo se nedokážeme zorientovat sami v sobě a potřebujeme zjistit, kde se ve svém životě právě nacházíme. V tom vám může pomoci TEST ŽIVOTNÍCH HODNOT. 

  Zjistíte v něm, jak váš život vypadá právě v této chvíli. Která témata jsou opomíjená a na kterých oblastech by se dalo ještě pracovat. 

  Konzultace jsou možné osobně i online přes Skype.

  BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

  Bachova květová terapie - je tu pro vás, pokud hledáte velmi jemnou a podporující metodu, která bude pracovat s vámi a v mnohých situacích i za vás. Bude vás podporovat a podrží vás v krizových situacích nebo v obdobích stresu.

  Obzvláště v nejistých a turbulentních dobách, jako je tato, umí Bachovy esence přinést vytoužený klid a mentální jasnost. 

  Výborně funguje jako doplněk ke kineziologii nebo k různým jiným formám terapií a sebepoznávání, které ráda míchám dohromady stejně tak, jako samotné Bachovy esence. Lze ji ale použít i samostatně, např.: když procházíte nějakým složitým životním obdobím a potřebujete dodat více odvahy, zbavit se nadměrného strachu nebo naopak získat více sebevědomí, vypořádat se se smutkem, osamělostí, nerozhodností nebo stresem, či poruchami spánku.

  Bachovy esence jsou ve formě kapek, takže jejich užívání je velmi snadné. Jsou z divoce rostoucích květů a keřů a pomáhají nám lépe porozumět tomu, co se v nás děje, zvládat různé emoce i nelehké životní situace.

  Namíchání osobní lahvičky předchází konzultace o tom, co byste pro sebe rádi vytvořili v budoucnosti a co vás trápí nyní. Můj přístup je opět holistický a provázaný i se zaměřením na vaše budoucí cíle. I zde propojuji kineziologii, holistický koučink a sílu Bachových esencí. 

  Konzultaci i míchání kapek provádím osobně. 


  DÁRKOVÉ POUKAZY

  Sháníte velmi osobní dárek nebo dárek na poslední chvíli, ale rádi byste udělali radost a byli originální? Zkuste darovat osobní rozvoj a šťastnější život nebo dobrou fyzickou kondici a vitalitu. Dárek, který má smysl, je trvalý, neztrácí svou hodnotu a přinese radost a poznání. Vyberte si typ poukazu i text.