JSEM...


mentorka na cestě osobním a osobnostním rozvojem, certifikovaná holistická koučka, kinezioložka a somatická terapeutka.

Více, než 20 let pracuji jako televizní moderátorka,  dramaturgyně a scenáristka, proto klást otázky a nahlížet do lidských duší a osudů, je pro mě přirozenou součástí mé profese i osobního života.

Metodami osobního rozvoje a prací na sobě se zabývám po většinu svého života. Přivedly mě k tomu zcela přirozeně různé životní okolnosti, které nebyly jednoduché, ale učily mě, jak se umět postavit sama za sebe, pochopit svou podstatu a  také to, že pokud chci pomáhat druhým, nejdříve je potřeba pomoci sobě.

Odmalička jsem vnímala věci, které nás přesahují a učila se skrze vlastní zkušenosti. I díky tomu lépe vnímám, co se odehrává v druhých lidech. Žít naplněný totiž život neznamená, že je ušetřen starostí a zkoušek. Ale že těmi zkouškami člověk umí projít a vyjít z nich silnější, zkušenější a pevnější.

Za svůj život jsem se věnovala energetickému působení, terapeutickým a somatickým přístupům, metodám osobního růstu a rozvoje, sportům a jejich působením na tělo, zdravému stravování i celostnímu přístupu k duši a tělu. Objevila jsem, vystudovala a prozkoumala mnoho různých směrů a stále hledám dál. Jsem certifikovaná praktikantka Somatic Experiencing, který se zabývá problematikou traumatu a věnuji se studiu psychosomatiky.

Jsem vegetariánka a abstinentka, miluji cestování, zvířata a dlouhé procházky  v přírodě. Je mi blízká ochrana životního prostředí a baví mě neustále růst a učit se, jít svou vlastní cestou a sama sebe poznávat skrze život sám. 

Osobní rozvoj, mentoring a holistický přístup je to, co mě dlouhodobě zajímá a co nabízím i vám. 

Poznámka: všechny ceny za mé služby jsou eticky stanoveny a vytestovány pomocí kineziologie.