JSEM...


mentorka na cestě osobním a osobnostním rozvojem, holistická koučka a kinezioložka 

Současně působím více, než 20 let jako televizní a rozhlasová moderátorka a dramaturgyně a proto klást otázky, nahlížet do lidských osudů a duší a často i získávat odpovědi je pro mne přirozenou součástí mé profese i osobního života.


Metodami osobního rozvoje a prací na sobě se zabývám většinu svého života. Přiváděly mě k tomu zcela přirozeně okolnosti, které se mi v životě děly.  Dnes už vím, že vše, co se mi v životě odehrálo, mě jen přivádělo víc k sobě samé a k mé podstatě. Učilo mě to lépe pochopit, kdo jsem, jak se postavit do své síly a jak žít svůj život lépe a cítit se v něm spokojená a naplněná.

Odmalička jsem vnímala věci, které nás přesahují a učila se skrze vlastní zkušenosti a to nebylo vždy lehké. Díky tomu ale umím lépe pochopit a vnímat, co se odehrává v druhých lidech. 

Za svůj život jsem se věnovala energetickému působení, psychologickým a psychosomatickým přístupům, metodám osobního růstu a rozvoje, body terapii, sportům a jejich působením na tělo, zdravému stravování i celostnímu přístupu k duši a tělu. Objevila jsem, vystudovala a prozkoumala mnoho různých směrů a stále hledám dál. Aktuálně studuji psychosomatiku - Somatic experiencing a body terapii.

Jsem vegetariánka a abstinentka, miluji cestování, zvířata, dlouhé procházky a pobyty v přírodě  a je mi blízká ochrana životního prostředí. Baví mě neustále růst a učit se, jít po své cestě životem a sama sebe poznávat skrze život sám. 

Osobní rozvoj, mentoring a holistický přístup je to, co mě dlouhodobě zajímá a co nabízím i vám. Pokud je to i vaše cesta, budu ráda průvodkyní na vaší cestě.

Poznámka: všechny ceny za mé služby jsou eticky stanoveny a vytestovány pomocí kineziologie.