JSEM...


mentorka na cestě osobním a osobnostním rozvojem, holistická koučka a kinezioložka 

Současně působím více, než 20 let jako televizní a rozhlasová moderátorka a proto klást otázky, nahlížet do lidských osudů a duší a získávat správné odpovědi je pro mne přirozenou součástí mé profese i osobního života.


Metodami osobního rozvoje a prací na sobě se zabývám v podstatě celý svůj život. Ani moje cesta nebyla  procházka růžovou zahradou a vše, co se mi v životě odehrálo, mě přivádělo čím dál víc k sobě. K tomu, kdo jsem, jak žít svůj život lépe a jak se v něm cítit co nejvíce spokojená a naplněná.

Odmalička jsem vnímala věci, které nás přesahují, ale protože jsem ve svém okolí neměla nikoho, kdo by mi je vysvětlil , musela jsem si na všechno přicházet úplně sama skrze svou vlastní zkušenost. To nebylo vždy lehké a právě proto vím, jak osamoceně se někdy může člověk cítit a skrze vlastní prožitky dokážu lépe pochopit i to, co se odehrává ve vás  a mohu pro vás být vám být  partnerem na určitý úsek vaší cesty. 

Za svůj život jsem se věnovala energetickému působení, psychologickým a psychosomatickým přístupům, metodám osobního růstu a rozvoje, body terapii, sportům a jejich působením na tělo, zdravému stravování i celostnímu přístupu k tělu. Objevila jsem, vystudovala a prozkoumala mnoho různých směrů a stále hledám dál. Aktuálně jsem ve výcviku psychosomatiky - Somatic experiencing a body terapie.

Jsem vegetariánka a abstinentka,  miluji cestování, procházky v přírodě a je mi blízká ochrana životního prostředí.

Baví mě neustále růst a učit se,  jít po své cestě životem,  prožívat vzlety i pády a sama sebe poznávat skrze život sám. Moje osobní i profesní cesta vede různými klikatými zákrutami, má mnoho směrů i odboček, ale jasný cíl. Být čím dál více sama sebou a spokojená. 

Osobní rozvoj, mentoring a holistický přístup je to, co mě dlouhodobě zajímá a co nabízím i vám. 

Poznámka: všechny ceny za mé služby jsou eticky stanoveny a vytestovány pomocí kineziologie.