JSEM...


mentorka na cestě osobním a osobnostním rozvojem, holistická koučka a kinezioložka 

Současně působím více, než 20 let jako televizní a rozhlasová moderátorka a dramaturgyně a proto klást otázky, nahlížet do lidských osudů a duší a získávat správné odpovědi je pro mne přirozenou součástí mé profese i osobního života.


Metodami osobního rozvoje a prací na sobě se zabývám v podstatě celý svůj život. Ani moje cesta nebyla  procházka růžovou zahradou a vše, co se mi v životě odehrálo, mě přivádělo čím dál víc k sobě. K tomu, kdo jsem, jak žít svůj život lépe a jak se v něm cítit co nejvíce spokojená a naplněná.

Odmalička jsem vnímala věci, které nás přesahují, ale protože jsem ve svém okolí neměla nikoho, kdo by mi je vysvětlil, musela jsem si na všechno přicházet úplně sama skrze svou vlastní zkušenost. To nebylo vždy lehké a právě proto vím, jak osamoceně se někdy může člověk cítit a skrze vlastní prožitky dokážu lépe pochopit i to, co se odehrává ve vás  a mohu pro vás být vám být  partnerem na určitý úsek vaší cesty. 

Za svůj život jsem se věnovala energetickému působení, psychologickým a psychosomatickým přístupům, metodám osobního růstu a rozvoje, body terapii, sportům a jejich působením na tělo, zdravému stravování i celostnímu přístupu k tělu. Objevila jsem, vystudovala a prozkoumala mnoho různých směrů a stále hledám dál. Aktuálně studuji psychosomatiku - Somatic experiencing a body terapii.

Jsem vegetariánka a abstinentka,  miluji cestování, zvířata, procházky a dlouhé pobyty v přírodě  a je mi blízká ochrana životního prostředí.

Baví mě neustále růst a učit se,  jít po své cestě životem,  prožívat vzlety i pády a sama sebe poznávat skrze život sám. Moje osobní i profesní cesta vede různými klikatými zákrutami, má mnoho směrů i odboček, ale jasný cíl. Být čím dál více sama sebou a spokojená. 

Osobní rozvoj, mentoring a holistický přístup je to, co mě dlouhodobě zajímá a co nabízím i vám. 

Poznámka: všechny ceny za mé služby jsou eticky stanoveny a vytestovány pomocí kineziologie.