PILATES

MŮJ PŘÍBĚH...

Před 18 lety jsem propadla cvičení pilates. Nejdříve jako cvičenka a po pár dnech jsem se rozhodla stát se i lektorkou, udělala jsem si kurz pilates zaštítěný MŠMT a začala jsem okamžitě předcvičovat. Ta rychlost byla tak neuvěřitelná proto, že cvičení pilates mi přišlo do života jako dar z nebes a zároveň jako léčebný prostředek mých zad. 

V té době jsem totiž trpěla ukrutnými bolestmi bederní páteře. Nic nepomáhalo, žádné cvičení, léky, protahování. Nezabíraly už ani masáže. A právě v té době jsem se dostala do studia pilates na svou první lekci. Už tenkrát poprvé se mi hodně ulevilo a bolest na chvíli ustoupila. Druhý den jsem si šla zacvičit znovu a bolest byla zase o dost menší. Po týdnu jsem se bolestí zad zbavila. To byl pro mě takový zázrak, že jsem mu chtěla porozumět. Chtěla jsem do hloubky prozkoumat, jak cvičení pilates působí na tělo. 

Čím víc jsem cvičila a zkoušela vše na sobě, tím víc jsem chápala, jaké benefity přináší nejen tělu, ale jak náramně uvolňuje i mysl a jak léčivé toto cvičení je. 

Časem do Česka přišly i pilates reformery, po kterých jsem vždy pokukovala a toužila, protože jsem v nich viděla ještě další možný potenciál. Moc jsem si přála na nich cvičit  a když jsem si je poprvé vyzkoušela, propadla jsem kouzlu pilates podruhé. Potom už nebyla cesta zpět. Stala jsem se i lektorkou pilates reformerů a teď je ze mne nadšená cvičenka i lektorka pilates reformerů. Přijďte si ten zázrak vyzkoušet i na vlastním těle<3

LEKCE PILATES

V současné době se věnuji už pouze individuálním lekcím, kde se mohu plně soustředit na jednoho člověka, na jeho "příběh těla" a nastavit tak lekci speciálně pro něj. 

Nebo je možné se objednat na lekci pilates DUO pro dvě osoby, protože občas se to ve dvou lépe táhne:). Můžete se domluvit s kamarádkou a chodit cvičit společně. Podělíte se tak nejen o finance, ale i o společný zážitek.  

Pokud vás zajímá práce s tělem a myslí, pokud se chcete cítit lépe ve svém těle, pokud vás láká mít vzpřímené tělo už po první lekci a chcete mít krásné štíhlé svaly a pevný střed těla, napište mi a vydáme se společně na cestu. 

Individuální lekce - 950 kč 

Lekce pilates DUO - 1200 kč 

Cvičím ve studiu na Břevnově.